PM2120-1R5M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-1R5M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM2120-1R5M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 22A 3 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM2120-1R5M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM2120-1R5M
Številka dela PM2120-1R5M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.5UH 22A 3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5764 pcs Podatkovni list PM2120-1R5M.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Druga imena M6173 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.820" (20.83mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Toroidal Inductor 22A 3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max
Trenutna ocena 22A Tok - nasičenost -