RLB9012-273KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-273KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB9012-273KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 27MH 100MA 82.7 OHM TH
Podatkovni listi: RLB9012-273KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RLB9012-273KL
Številka dela RLB9012-273KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 27MH 100MA 82.7 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204413 pcs Podatkovni list RLB9012-273KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB9012
Ocene - Q @ Frek 15 @ 79kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB9012273KL delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 27mH Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 190kHz natančen opis 27mH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 82.7 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 82.7 Ohm Max Trenutna ocena 100mA