RLB9012-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-2R2ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB9012-2R2ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH
Podatkovni listi: RLB9012-2R2ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RLB9012-2R2ML
Številka dela RLB9012-2R2ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 193597 pcs Podatkovni list RLB9012-2R2ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB9012
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB90122R2ML delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 90MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 21 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max Trenutna ocena 6.5A