SDR0403-6R8ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0403-6R8ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0403-6R8ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.41A 120 MOHM
Podatkovni listi: SDR0403-6R8ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0403-6R8ML
Številka dela SDR0403-6R8ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 6.8UH 1.41A 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 252189 pcs Podatkovni list SDR0403-6R8ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0403
Ocene - Q @ Frek 28 @ 7.96MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0403-6R8MLCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.41A 120 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Trenutna ocena 1.41A
Tok - nasičenost 2.1A