SDR0503-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0503-100ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0503-100ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 10UH 1.3A 130 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR0503-100ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0503-100ML
Številka dela SDR0503-100ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 10UH 1.3A 130 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150167 pcs Podatkovni list SDR0503-100ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0503
Ocene - Q @ Frek 10 @ 2.52MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0503-100MLCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.130" (3.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 130 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Trenutna ocena 1.3A
Tok - nasičenost 1.6A