SDR0503-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0503-101K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0503-101K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 400MA 1.6 OHM
Podatkovni listi: SDR0503-101K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0503-101K
Številka dela SDR0503-101K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 400MA 1.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5345 pcs Podatkovni list SDR0503-101K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0503
Ocene - Q @ Frek 40 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.130" (3.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 9MHz natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Trenutna ocena 400mA
Tok - nasičenost 480mA