SDR1006-180ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1006-180ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR1006-180ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 18UH 2.15A 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR1006-180ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR1006-180ML
Številka dela SDR1006-180ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 18UH 2.15A 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231989 pcs Podatkovni list SDR1006-180ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR1006
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR1006-180ML-ND
SDR1006-180MLTR
SDR1006180ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 15MHz natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 2.15A 90 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Trenutna ocena 2.15A
Tok - nasičenost 3.8A