SDR1006-182KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1006-182KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR1006-182KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.8MH 170MA 6.8 OHM
Podatkovni listi: SDR1006-182KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR1006-182KL
Številka dela SDR1006-182KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.8MH 170MA 6.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159674 pcs Podatkovni list SDR1006-182KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR1006
Ocene - Q @ Frek 31 @ 252kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.8mH
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Frekvenca - Samozadostna 1.6MHz
natančen opis 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 6.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.8 Ohm Max
Trenutna ocena 170mA Tok - nasičenost 380mA