SDR1006-220ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1006-220ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR1006-220ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 22UH 1.95A 100 MOHM
Podatkovni listi: SDR1006-220ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR1006-220ML
Številka dela SDR1006-220ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 22UH 1.95A 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121575 pcs Podatkovni list SDR1006-220ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR1006
Ocene - Q @ Frek 25 @ 2.52MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR1006-220MLCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 13MHz natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.95A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 1.95A
Tok - nasičenost 3.5A