SF-0603FP050-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SF-0603FP050-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF-0603FP050-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 500MA 50VDC 0603
Podatkovni listi: SF-0603FP050-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF-0603FP050-2
Številka dela SF-0603FP050-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FUSE BOARD MNT 500MA 50VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199545 pcs Podatkovni list SF-0603FP050-2.pdf
Voltage Rating - DC 50V Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija SinglFuse™ SF-0603FP Odzivni čas Fast
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena SF-0603FP050-2-ND
SF-0603FP050-2TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.005 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Trenutna ocena 500mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve UL