SF-0603FP050M-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SF-0603FP050M-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF-0603FP050M-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka 0603 SMD FAST-ACTING PRECISION M
Podatkovni listi: SF-0603FP050M-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF-0603FP050M-2
Številka dela SF-0603FP050M-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis 0603 SMD FAST-ACTING PRECISION M Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177996 pcs Podatkovni list SF-0603FP050M-2.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W x 0.012" H (1.60mm x 0.80mm x 0.18mm)
Serija SinglFuse™ SF-0603FPxxxM Odzivni čas Fast
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena SF-0603FP050M-2TR delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.0093 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
DC hladna upornost 1 Ohms Trenutna ocena 500mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A