SF-0603FP050F-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SF-0603FP050F-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF-0603FP050F-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka 0603 SMD FAST-ACTING PRECISION T
Podatkovni listi: SF-0603FP050F-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF-0603FP050F-2
Številka dela SF-0603FP050F-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis 0603 SMD FAST-ACTING PRECISION T Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171021 pcs Podatkovni list SF-0603FP050F-2.pdf
Voltage Rating - DC 65V Voltage Rating - AC 65V
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.30mm) Serija SinglFuse™ SF-0603FPxxxF
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena SF-0603FP050F-2TR
delovna temperatura -55°C ~ 90°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.012
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.185 Ohms
Trenutna ocena 500mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 13A AC, 50A DC Odobritve UL