SRR0604-4R7ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0604-4R7ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0604-4R7ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 2A 60 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR0604-4R7ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0604-4R7ML
Številka dela SRR0604-4R7ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 4.7UH 2A 60 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175280 pcs Podatkovni list SRR0604-4R7ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0604
Ocene - Q @ Frek 10 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR0604-4R7MLTR
SRR06044R7ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 50MHz natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 2.55A