SRR0618-101ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0618-101ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0618-101ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 230MA 2.3 OHM
Podatkovni listi: SRR0618-101ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0618-101ML
Številka dela SRR0618-101ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 230MA 2.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4251 pcs Podatkovni list SRR0618-101ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0618
Ocene - Q @ Frek 30 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 13MHz natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 230mA 2.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.3 Ohm Max Trenutna ocena 230mA
Tok - nasičenost 270mA