SRR0618-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0618-2R2ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0618-2R2ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.7A 50 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR0618-2R2ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0618-2R2ML
Številka dela SRR0618-2R2ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 1.7A 50 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4386 pcs Podatkovni list SRR0618-2R2ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0618
Ocene - Q @ Frek 30 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 95MHz natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Trenutna ocena 1.7A
Tok - nasičenost 2.1A