SRR0618-470ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0618-470ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0618-470ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 47UH 360MA 1.1 OHM SMD
Podatkovni listi: SRR0618-470ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0618-470ML
Številka dela SRR0618-470ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 47UH 360MA 1.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5407 pcs Podatkovni list SRR0618-470ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0618
Ocene - Q @ Frek 30 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 20MHz natančen opis 47µH Shielded Wirewound Inductor 360mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Trenutna ocena 360mA
Tok - nasičenost 440mA