WS3A33R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS3A33R0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WS3A33R0J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WS3A33R0J.pdf2.WS3A33R0J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WS3A33R0J
Številka dela WS3A33R0J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 33 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5742 pcs Podatkovni list 1.WS3A33R0J.pdf2.WS3A33R0J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija WS Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 33 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound