WS3A68R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS3A68R0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WS3A68R0J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 68 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WS3A68R0J.pdf2.WS3A68R0J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WS3A68R0J
Številka dela WS3A68R0J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 68 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5786 pcs Podatkovni list 1.WS3A68R0J.pdf2.WS3A68R0J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija WS Odpornost 68 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
natančen opis 68 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WS3A15R0J
WS3A15R0J
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RES 15 OHM 3W 5% AXIAL
Na zalogi: 4626 pcs
Prenesi: WS3A15R0J.pdf
RFQ
WS3K-EMB
WS3K-EMB
Proizvajalci: LeCroy (Teledyne LeCroy)
Opis: EMBEDDED SOFTWARE OPTION FOR WS3
Na zalogi: 90 pcs
Prenesi: WS3K-EMB.pdf
RFQ
WS3A20R0J
WS3A20R0J
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RES 20 OHM 3W 5% AXIAL
Na zalogi: 4936 pcs
Prenesi: WS3A20R0J.pdf
WS3K-FG
WS3K-FG
Opis: FUNCTION GEN SOFTWARE OPTION FOR
Na zalogi: 169 pcs
Prenesi: WS3K-FG.pdf
WS3A33R0J
WS3A33R0J
Opis: RES 33 OHM 3W 5% AXIAL