WS3A47R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS3A47R0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WS3A47R0J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 47 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WS3A47R0J.pdf2.WS3A47R0J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WS3A47R0J
Številka dela WS3A47R0J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 47 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5241 pcs Podatkovni list 1.WS3A47R0J.pdf2.WS3A47R0J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija WS Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
natančen opis 47 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound