FPV1006-125-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FPV1006-125-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FPV1006-125-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 125NH 25A 0.41 MOHM
Podatkovni listi: FPV1006-125-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
620 pcs
1240 pcs
3100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FPV1006-125-R
Številka dela FPV1006-125-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 125NH 25A 0.41 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57524 pcs Podatkovni list FPV1006-125-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.382" L x 0.331" W (9.70mm x 8.40mm)
Ščitenje Shielded Serija FPV1006
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4577-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 125nH Višina - sedež (maks.) 0.252" (6.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 125nH Shielded Wirewound Inductor 25A 0.41 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.41 mOhm Max Trenutna ocena 25A
Tok - nasičenost 57A