FPV1006-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FPV1006-150-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FPV1006-150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150NH 25A 0.41 MOHM
Podatkovni listi: FPV1006-150-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
620 pcs
1240 pcs
3100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FPV1006-150-R
Številka dela FPV1006-150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150NH 25A 0.41 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62133 pcs Podatkovni list FPV1006-150-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.382" L x 0.331" W (9.70mm x 8.40mm)
Ščitenje Shielded Serija FPV1006
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4578-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.252" (6.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150nH Shielded Wirewound Inductor 25A 0.41 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.41 mOhm Max Trenutna ocena 25A
Tok - nasičenost 45A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FPV1507-500-R
FPV1507-500-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 500NH 25A 1.15 MOHM
Na zalogi: 51690 pcs
Prenesi: FPV1507-500-R.pdf
RFQ
VLF4012AT-3R3M1R3
VLF4012AT-3R3M1R3
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM
Na zalogi: 244438 pcs
Prenesi: VLF4012AT-3R3M1R3.pdf
RFQ
FPVW-1 1/2-48
FPVW-1 1/2-48"-BLACK-5 PCS
Proizvajalci: 3M
Opis: HEATSHRINK FPVW 1 1/2-48" BLACK
Prenesi: FPVW-1 1/2-48"-BLACK-5 PCS.pdf
SC53FU-5R6
SC53FU-5R6
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
Prenesi: SC53FU-5R6.pdf
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 85NH 25A 0.41 MOHM SMD
Prenesi: FPV1006-85-R.pdf
1008R-560K
1008R-560K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM
Prenesi: 1008R-560K.pdf
4445-06K
4445-06K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27NH 3A 20 MOHM TH