FPV1507-500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FPV1507-500-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FPV1507-500-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 500NH 25A 1.15 MOHM
Podatkovni listi: FPV1507-500-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FPV1507-500-R
Številka dela FPV1507-500-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 500NH 25A 1.15 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51690 pcs Podatkovni list FPV1507-500-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.575" L x 0.531" W (14.60mm x 13.50mm)
Ščitenje Shielded Serija FPV1507
Ocene - Q @ Frek 135 @ 1MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4583-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 500nH Višina - sedež (maks.) 0.272" (6.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 500nH Shielded Wirewound Inductor 25A 1.15 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.15 mOhm Trenutna ocena 25A
Tok - nasičenost 40A