HCV1206-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCV1206-1R0-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCV1206-1R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1UH 14A 4.6 MOHM SMD
Podatkovni listi: HCV1206-1R0-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCV1206-1R0-R
Številka dela HCV1206-1R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1UH 14A 4.6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30545 pcs Podatkovni list HCV1206-1R0-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija HCV1206
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4587-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.201" (5.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 14A 4.6 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.6 mOhm Trenutna ocena 14A
Tok - nasičenost 24.5A