HCV1206-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCV1206-1R5-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND, ER 12X6 1.5UH 21A, SMT
Podatkovni listi: HCV1206-1R5-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
550 pcs
1100 pcs
2750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCV1206-1R5-R
Številka dela HCV1206-1R5-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND, ER 12X6 1.5UH 21A, SMT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 47365 pcs Podatkovni list HCV1206-1R5-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija HCV1206
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-5253-2
HCV1206-1R5-R-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.201" (5.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 12A 6 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 6 mOhm
Trenutna ocena 12A Tok - nasičenost 21A