HCV1206-3R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCV1206-3R0-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCV1206-3R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 3UH 11A 7.4 MOHM SMD
Podatkovni listi: HCV1206-3R0-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
550 pcs
1100 pcs
2750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCV1206-3R0-R
Številka dela HCV1206-3R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 3UH 11A 7.4 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43993 pcs Podatkovni list HCV1206-3R0-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija HCV1206
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4589-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3µH Višina - sedež (maks.) 0.201" (5.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3µH Unshielded Wirewound Inductor 11A 7.4 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.4 mOhm Trenutna ocena 11A
Tok - nasičenost 13A