UP4T-151-R
pregled izdelka
Številka dela: UP4T-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 1.7A 239.2 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP4T-151-R.pdf2.UP4T-151-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP4T-151-R
Številka dela UP4T-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 1.7A 239.2 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4645 pcs Podatkovni list 1.UP4T-151-R.pdf2.UP4T-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.518" (13.15mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 239.2 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 239.2 mOhm Max Trenutna ocena 1.7A
Tok - nasičenost 3A