UP4T-1R5-R
pregled izdelka
Številka dela: UP4T-1R5-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 13.4A 4.9 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP4T-1R5-R.pdf2.UP4T-1R5-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP4T-1R5-R
Številka dela UP4T-1R5-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5UH 13.4A 4.9 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4758 pcs Podatkovni list 1.UP4T-1R5-R.pdf2.UP4T-1R5-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP4T-1R5
UP4T-1R5-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.518" (13.15mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 13.4A 4.9 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 4.9 mOhm Max
Trenutna ocena 13.4A Tok - nasičenost 28.9A