UP4T-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP4T-221-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 220UH 1.4A 357.1 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP4T-221-R.pdf2.UP4T-221-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
550 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP4T-221-R
Številka dela UP4T-221-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220UH 1.4A 357.1 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47326 pcs Podatkovni list 1.UP4T-221-R.pdf2.UP4T-221-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 4T
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP4T-221
UP4T-221-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) 0.518" (13.15mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 357.1 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 357.1 mOhm Max Trenutna ocena 1.4A
Tok - nasičenost 2.4A