PTS525SK10SMTRLFS
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTS525SK10SMTRLFS
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: PTS525SK10SMTRLFS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTS525SK10SMTRLFS
Številka dela PTS525SK10SMTRLFS Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163996 pcs Podatkovni list PTS525SK10SMTRLFS.pdf
Sklop zaključka Gull Wing Preklopi potovanje 0.30mm
Funkcija stikala Off-Mom Serija PTS525
Pakiranje Bulk Okvir 5.25mm x 5.25mm
Druga imena PTS525SK10SMTR LFS
Y96C254Q1FP LFS
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Operativna sila 260gf Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti -
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 1.50mm