PTS525SK15SMTR2LFS
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTS525SK15SMTR2LFS
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Podatkovni listi: PTS525SK15SMTR2LFS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTS525SK15SMTR2LFS
Številka dela PTS525SK15SMTR2LFS Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282517 pcs Podatkovni list PTS525SK15SMTR2LFS.pdf
Sklop zaključka Gull Wing Preklopi potovanje 0.25mm
Funkcija stikala Off-Mom Serija PTS525
Pakiranje Tape & Reel (TR) Okvir 5.25mm x 5.25mm
Druga imena CKN10837TR
PTS525 SK15 SMTR2 LFS
Y97CT23B5CCFP
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Operativna sila 260gf Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 200,000 Cycles
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti - natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Kontaktna ocena @ Napetost 0.02A @ 15VDC Circuit SPST-NO
Tip aktuatorja Standard Orientacija pogona Top Actuated
Material aktuatorja Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Dolžina aktuatorja, desni kot -
Višina pogona iz PCB, navpično 1.50mm
Podobni izdelki
PTS453SL38
PTS453SL38
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Na zalogi: 5403 pcs
Prenesi: PTS453SL38.pdf
RFQ
PTS525SK08SMTR-2 LFS
PTS525SK08SMTR-2 LFS
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Na zalogi: 239890 pcs
Prenesi: PTS525SK08SMTR-2 LFS.pdf
RFQ
PTS530 GH055 SMTR LFS
PTS530 GH055 SMTR LFS