PTS525SM08
C&KC&K
PTS525SM08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTS525SM08
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: PTS525SM08.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTS525SM08
Številka dela PTS525SM08 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5424 pcs Podatkovni list PTS525SM08.pdf
Sklop zaključka Gull Wing Preklopi potovanje 0.30mm
Funkcija stikala Off-Mom Serija PTS525
Pakiranje Cut Tape (CT) Okvir 5.25mm x 5.25mm
Druga imena *PTS525SM08
CKN1572CT
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Operativna sila 160gf Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti -
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 0.80mm