| Številka dela | PTS645SK43-2 LFS | Proizvajalec | C&K |
|---|---|---|---|
| Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 749246 pcs | Podatkovni list | PTS645SK43-2 LFS.pdf |
| Sklop zaključka | PC Pin | Preklopi potovanje | - |
| Funkcija stikala | Off-Mom | Serija | PTS645 |
| Pakiranje | Bulk | Okvir | 6.00mm x 6.00mm |
delovna temperatura | -20°C ~ 60°C |
| Operativna sila | 260gf | Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Mehansko življenje | 100,000 Cycles |
| Ingress Protection | - | Napetost osvetlitve (nominalno) | - |
| Vrsta osvetlitve, barva | - | Osvetlitev | Non-Illuminated |
| Lastnosti | - | natančen opis | Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole |
| Kontaktna ocena @ Napetost | 0.05A @ 12VDC | Circuit | SPST-NO |
| Tip aktuatorja | Standard | Orientacija pogona | Top Actuated |
| Material aktuatorja | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Dolžina aktuatorja, desni kot | - |
| Višina pogona iz PCB, navpično | 4.30mm |