PTS645SK43SM
C&KC&K
PTS645SK43SM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTS645SK43SM
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: PTS645SK43SM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTS645SK43SM
Številka dela PTS645SK43SM Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4198 pcs Podatkovni list PTS645SK43SM.pdf
Sklop zaključka Gull Wing Preklopi potovanje -
Funkcija stikala Off-Mom Serija PTS645
Pakiranje Bulk Okvir 6.00mm x 6.00mm
Druga imena *PTS645SK43SM
CKN1765
PTS645SK43SM-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Operativna sila 260gf Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti -
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 4.30mm
Podobni izdelki
PTS645SK43TR
PTS645SK43TR
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Na zalogi: 4126 pcs
Prenesi: PTS645SK43TR.pdf
RFQ
PTS645SJM73LFS
PTS645SJM73LFS
Proizvajalci: C&K
Na zalogi: 5281 pcs
Prenesi:
RFQ
PTS645SK43SMTR92 LFS
PTS645SK43SMTR92 LFS
Prenesi: PTS645SK43SMTR92 LFS.pdf
PTS645SJL73 LFS
PTS645SJL73 LFS
Prenesi: PTS645SJL73 LFS.pdf
PTS645SJM732LFS
PTS645SJM732LFS
Prenesi: PTS645SJM732LFS.pdf
PTS645SK43
PTS645SK43