PTS645SK43
C&KC&K
PTS645SK43 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTS645SK43
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: PTS645SK43.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTS645SK43
Številka dela PTS645SK43 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4202 pcs Podatkovni list PTS645SK43.pdf
Sklop zaključka PC Pin Preklopi potovanje -
Funkcija stikala Off-Mom Serija PTS645
Pakiranje Bulk Okvir 6.00mm x 6.00mm
Druga imena *PTS645SK43
CKN1760
PTS645SK43-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Operativna sila 260gf Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti -
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 4.30mm
Podobni izdelki
PTS645SJL73
PTS645SJL73
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Na zalogi: 5726 pcs
Prenesi: PTS645SJL73.pdf
RFQ
PTS645SK43TR LFS
PTS645SK43TR LFS
Proizvajalci: C&K
Na zalogi: 6007 pcs
Prenesi: PTS645SK43TR LFS.pdf
RFQ
PTS645SK43SM
PTS645SK43SM