CA3102E24A28PXBF80
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E24A28PXBF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E24A28PXBF80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E24A28PXBF80
Številka dela CA3102E24A28PXBF80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2881 pcs Podatkovni list CA3102E24A28PXBF80.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Pakiranje Bulk Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -