CA3102E24A28PYB04
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E24A28PYB04
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E24A28PYB04.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E24A28PYB04
Številka dela CA3102E24A28PYB04 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1692 pcs Podatkovni list CA3102E24A28PYB04.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-A28 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost Y
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -