CA3102E24A28PWBF80A176
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E24A28PWBF80A176
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E24A28PWBF80A176.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E24A28PWBF80A176
Številka dela CA3102E24A28PWBF80A176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2292 pcs Podatkovni list CA3102E24A28PWBF80A176.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Pakiranje Bulk Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje 19.7µin (0.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3102E24A28PBF80A232
CA3102E24A28PBF80A232
Proizvajalci: Cannon
Opis: CB 28C 28#16 PIN RECP BOX
Na zalogi: 2842 pcs
Prenesi: CA3102E24A28PBF80A232.pdf
RFQ
CA3102E24A28PWB
CA3102E24A28PWB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 28POS SOLDER CUP