CA3102E28-22SBF80A232
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E28-22SBF80A232
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E28-22SBF80A232.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E28-22SBF80A232
Številka dela CA3102E28-22SBF80A232 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1859 pcs Podatkovni list CA3102E28-22SBF80A232.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA3102E2822SBF80A232
ICA3102E28-22SBF80A232
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 6 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 22A, 135A