CA3102E28-22SBF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E28-22SBF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS
Podatkovni listi: CA3102E28-22SBF80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E28-22SBF80
Številka dela CA3102E28-22SBF80 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1757 pcs Podatkovni list CA3102E28-22SBF80.pdf
Napetost - ocenjena 50V Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-5015, CA-B
RoHS Status Bulk Druga imena CA3102E2822SBF80
ICA3102E28-22SBF80
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Tip montaže Panel Mount, Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CA3102E28-22SBF80 Velik premer dobavljen 28-22
Lastnosti - Razširjen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Opis CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS Trenutna ocena 22A, 135A
Tok - Max / Contact Reverse Bayonet Lock Kontaktni material N (Normal)
Stopite v stik s finišno debelino Silver Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3102E28-22SBF80F0
CA3102E28-22SBF80F0
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT