CA3102E28-22SBA34F80
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E28-22SBA34F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E28-22SBA34F80
Številka dela CA3102E28-22SBA34F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1938 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena CA3102E2822SBA34F80
ICA3102E28-22SBA34F80
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 6 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 22A, 135A