CA3102E32A47SB
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E32A47SB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 47POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CA3102E32A47SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E32A47SB
Številka dela CA3102E32A47SB Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 47POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1646 pcs Podatkovni list CA3102E32A47SB.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-A47 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena ICA3102E32A47SB
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 47 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 47 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A