CA3102E32A47SB109
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E32A47SB109
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 47POS CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E32A47SB109.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E32A47SB109
Številka dela CA3102E32A47SB109 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 47POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1361 pcs Podatkovni list CA3102E32A47SB109.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-A47 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Druga imena ICA3102E32A47SB109
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 47 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 47 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 22A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3102E32A47SBF80A176
CA3102E32A47SBF80A176
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 47POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1192 pcs
Prenesi: CA3102E32A47SBF80A176.pdf
RFQ
CA3102E32A47S
CA3102E32A47S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 47POS SOLDER CUP