CA3106E24A28PWB02
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106E24A28PWB02
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS
Podatkovni listi: CA3106E24A28PWB02.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106E24A28PWB02
Številka dela CA3106E24A28PWB02 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1637 pcs Podatkovni list CA3106E24A28PWB02.pdf
Napetost - ocenjena 50V Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-5015, CA-B
RoHS Status Bulk Druga imena ICA3106E24A28PWB02
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CA3106E24A28PWB02 Velik premer dobavljen 24-A28
Lastnosti Shrink Boot Adapter Razširjen opis 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Opis CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS Trenutna ocena 22A