CA3106E24A28PXB
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106E24A28PXB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG MALE 28POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CA3106E24A28PXB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106E24A28PXB
Številka dela CA3106E24A28PXB Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 28POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1327 pcs Podatkovni list CA3106E24A28PXB.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-A28 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3106E24A28PWB14F0
CA3106E24A28PWB14F0
Proizvajalci: Cannon
Opis: CAB 28C 28#16 PIN PLUG
Na zalogi: 1300 pcs
Prenesi: CA3106E24A28PWB14F0.pdf
RFQ
CA3106E24A28PWB14
CA3106E24A28PWB14
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG MALE 28POS SILVR CRIMP
Na zalogi: 1257 pcs
Prenesi: CA3106E24A28PWB14.pdf
RFQ
CA3106E24A28PXB14A176
CA3106E24A28PXB14A176
Opis: CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP
Prenesi: CA3106E24A28PXB14A176.pdf
CA3106E24A28PWF80
CA3106E24A28PWF80
Opis: ER 28C 28#16 PIN PLUG
Prenesi:
CA3106E24A28PWB15
CA3106E24A28PWB15
Prenesi: CA3106E24A28PWB15.pdf
CA3106E24A28PXB01-41
CA3106E24A28PXB01-41
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS
Prenesi: CA3106E24A28PXB01-41.pdf
CA3106E24A28PWB02
CA3106E24A28PWB02
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Prenesi: CA3106E24A28PWB02.pdf
CA3106E24A28PXB14
CA3106E24A28PXB14
Prenesi: CA3106E24A28PXB14.pdf
CA3106E24A28PXB01
CA3106E24A28PXB01
Prenesi: CA3106E24A28PXB01.pdf
CA3106E24A28PXB02
CA3106E24A28PXB02
Prenesi: CA3106E24A28PXB02.pdf
CA3106E24A28PWBF80
CA3106E24A28PWBF80
Prenesi: CA3106E24A28PWBF80.pdf
CA3106E24A28PXB15
CA3106E24A28PXB15
Prenesi: CA3106E24A28PXB15.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika