CA3106E24A28PWBF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106E24A28PWBF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS
Podatkovni listi: CA3106E24A28PWBF80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106E24A28PWBF80
Številka dela CA3106E24A28PWBF80 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1566 pcs Podatkovni list CA3106E24A28PWBF80.pdf
Napetost - ocenjena 50V Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-5015, CA-B
RoHS Status Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 28 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CA3106E24A28PWBF80
Velik premer dobavljen 24-A28 Lastnosti Strain Relief
Razširjen opis 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver Opis CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS
Trenutna ocena 22A Tok - Max / Contact Reverse Bayonet Lock
Kontaktni material W Stopite v stik s finišno debelino Silver
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3106E24A28PWB
CA3106E24A28PWB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG MALE 28POS SOLDER CUP