CA3106E24A28PXB01-41
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3106E24A28PXB01-41
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS
Podatkovni listi: CA3106E24A28PXB01-41.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CA3106E24A28PXB01-41
Številka dela CA3106E24A28PXB01-41 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4711 pcs Podatkovni list CA3106E24A28PXB01-41.pdf
Napetost - ocenjena 50V Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-5015, CA-B
RoHS Status Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 28 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Številka izdelka proizvajalca CA3106E24A28PXB01-41 Velik premer dobavljen 24-A28
Lastnosti Shielded, Shrink Boot Adapter Razširjen opis 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Opis CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS Trenutna ocena 22A
Tok - Max / Contact Reverse Bayonet Lock Kontaktni material X
Stopite v stik s finišno debelino Silver Vrsta priključka Plug, Male Pins
Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3106E24A28PXB14A176
CA3106E24A28PXB14A176
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4263 pcs
Prenesi: CA3106E24A28PXB14A176.pdf
RFQ
CA3106E24A28PXB
CA3106E24A28PXB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG MALE 28POS SOLDER CUP
Na zalogi: 1327 pcs
Prenesi: CA3106E24A28PXB.pdf
RFQ
CA3106E24A28PXB01
CA3106E24A28PXB01
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS