CIR030RVFP-40A-60SW-26-VO
pregled izdelka
Številka dela: CIR030RVFP-40A-60SW-26-VO
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 60POS PNL MT
Podatkovni listi: CIR030RVFP-40A-60SW-26-VO.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030RVFP-40A-60SW-26-VO
Številka dela CIR030RVFP-40A-60SW-26-VO Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 60POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5392 pcs Podatkovni list CIR030RVFP-40A-60SW-26-VO.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 40-A60
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-5015, CIR Pakiranje Bulk
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 60 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Polychloroprene Ingress Protection Environment Proof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 60 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell Material spenjanja oreškov, plating -