CIR030RVFP-40A-60PW-F80-26
pregled izdelka
Številka dela: CIR030RVFP-40A-60PW-F80-26
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 60POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CIR030RVFP-40A-60PW-F80-26.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030RVFP-40A-60PW-F80-26
Številka dela CIR030RVFP-40A-60PW-F80-26 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 60POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5636 pcs Podatkovni list CIR030RVFP-40A-60PW-F80-26.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 40-A60 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 60
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 60 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Trenutna ocena 13A