CIR030RVFP-40A-60S26T89VO
pregled izdelka
Številka dela: CIR030RVFP-40A-60S26T89VO
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 60POS PNL MT
Podatkovni listi: CIR030RVFP-40A-60S26T89VO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030RVFP-40A-60S26T89VO
Številka dela CIR030RVFP-40A-60S26T89VO Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 60POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5363 pcs Podatkovni list CIR030RVFP-40A-60S26T89VO.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 40-A60
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-5015, CIR Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 60 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polychloroprene Ingress Protection Environment Proof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 60 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell Material spenjanja oreškov, plating -