MDM-15PBS-A174
pregled izdelka
Številka dela: MDM-15PBS-A174
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.MDM-15PBS-A174.pdf2.MDM-15PBS-A174.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 587 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-15PBS-A174
Številka dela MDM-15PBS-A174 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 587 pcs Podatkovni list 1.MDM-15PBS-A174.pdf2.MDM-15PBS-A174.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A